Image placeholder
Image placeholder

🔒✨ Захистіть свої права! 💼🏛️


🤝 Наша юридична кампанія готова стати вашим надійним союзником у боротьбі за справедливість у сфері фінансових спорів з банками! 🏦💔
📌 Маєте проблеми з кредитними угодами, платежами чи непорозуміннями з банківськими установами? Наші юристи знають, як захистити ваші інтереси та відновити справедливість!
✅ Наші переваги:* Досвідчені фахівці в галузі банківського права.* Індивідуальний підхід до кожного клієнта.* Ефективні стратегії вирішення спорів.* Конфіденційність та професіоналізм на кожному етапі справи.
🛡️ Наша команда готова вас підтримати у вирішенні таких питань, як:* Скасування штрафів та пені.* Відновлення кредитної історії.* Захист від неправомірних дій банків.
📞 Звертайтеся до нас, якщо вам потрібна професійна допомога! Ваші права - наша справа! 💪🏽🏦
🤑 Платна консультація, зручне замовлення:
* 🌐 Відвідайте наш сайт:  * 📝 Заповніть форму онлайн-замовлення.* 📞 Наші фахівці зв'яжуться з вами для уточнення деталей.
Чому обирати нас?
* 🚀 Швидкість та ефективність онлайн-консультацій.* 💳 Проста та прозора система оплати.

🎁 Оплатіть консультацію зараз та отримайте у подарунок аналіз документів по справі.

як скористатись послугою?

крок 1

натиснути кнопку замовити

після цього ви побачите вікно з анкетою де необхідно вказати Ваші контактні данні. Номер телефону і Email обовʼязково мають бути актуальні для того, щоб ми могли з вами звʼязатись. В полі Comment, розкажіть нам коротко про Ваше питання. Тепер гортайте до низу. 

крок 2

натиснути кнопку Order

тут ми отримаємо Ваше замовлення  

крок 3

оплата замовлення

на цьому етапі Вам відкрилась можливість оплатити Вашу консультацію за допомогою банківської картки або застосунку приват24. Оберіть зручний спосіб оплати та підтвердіть її. Після цього ви отримаєте на свій Email або номер телефону повідомлення з номером Вашого замовлення.

крок 4

Підбір відповідного фахівця

На цьому етапі ми підберемо та призначимо Вам відповідного фахівця який спеціалізується на Вашому питанні. Після закріплення за Вами персонального консультанта, на вказаний при реєстрації імейл або номер телефону прийде повідомлення з вказанням Імя та по батькові спеціаліста та орієнтовний час консультації.   

крок 5

Очікуйте на дзвінок нашого спеціаліста

Якщо ви замовили консультацію у першій половині дня, то зазвичай наші спеціалісти встигають проконсультувати клієнта в цей же день. У випадку замовлення консультації після обіду або в неробочий час, тоді очікуйте дзвінка на наступний робочий день. Якщо час на який призначено консультацію для Вас виявився незручним, напишіть нам у відповідь на наш Email, і погодьте іншу годину або дату. 

Скористайтесь спеціальною пропозицією прямо зараз


відгуки клієнтів про роботу з нами

“Я військовий, і мені була потрібна консультація з питання зменшення аліментів, спеціалісти ЮК Альянс Правових Рішень надали мені її оперативно та у зручний для мене спосіб (по Email) через те що я знаходився у зоні бойових дій. Я в захваті від якості та оперативності послуг.”

5 грудня, 2022

Gallery image

Олексій

Дуже вдячний за оперативну консультацію з питання розлучення

Gallery image

Вікторія

Мала прострочений кредит

Made with