Військовий адвокат Київ, Харків. Працюємо по всій Україні.
Військовий адвокат, працюємо по всій Україні. СЗЧ, ВЛК, порушення прав військовозобовʼязанихпри мобілізації.

Військовий адвокат онлайн

Замовте консультацію зі знижкою!Ми допомагаємо в наступних ситуаціях:1. Оскарження ВЛК2. Звільнення з військової служби3. СЗЧ4. Невиконання наказу5. Ігнорують рапорт6. Отримання убд
Чому варто скористатись цією пропозицією?1. Нам довіряють вести свої справи сотні військових.2. Ми надаємо в середньому 300 консультацій з військового права на місяць3. Отримуєте підтримку професіонала4. Це безпечно та зручно. Оплата здійснюється через систему liqpay від ПриватБанк, який забезпечує перевірку не тільки офіційної реєстрації компанії, але і наявність відповідної освіти наших консультантів. оплатив наші послуги, ви автоматично укладаєте з нами договір про надання послуг, умов якого викладені в розділі публічна оферта.5. З Вами звʼяжуться протягом одного робочого дня після оформлення заявки та проконсультують.6. Нетреба нікуди їхати.
Для того щоб скористатись нашими послугами вам достатньо заповнити анкету та оплати консультацію на цій сторінці, і наш адвокат звʼяжеться з вами для уточнення деталей та проконсультує вас.
Звичайна ціна консультації : 1420 грн.Для військових діє спеціальна ціна: 740 грн.

Як скористатись послугою?

крок 1

Натиснути кнопку замовити

та заповнити свої актуальні данні в анкеті, за якими ми зможемо з вами звʼязатись та коротко опишіть ситуацію.

крок 2

Оплатити консультацію на сайті

після цього наша електронна система, автоматично запише вас на консультацію до профільного спеціаліста та забронює для Вас час. Також ви отримаєте підтвердження у СМС та імейл з підтвердженням запису та часу консультації .

крок 3

Отримати онлайн консультацію

В призначений час з Вами звʼяжеться спеціаліст та проконсультує онлайн. Це дозволить Вам скористатись якісною юридичною підтримкою та зекономити Ваш час та кошти, які не будуть витрачені на відвідування офісу. 

оформіть замовлення на консультацію натиснувши на кнопку оплати


Відгуки клієнтів про роботу з нами

“Я військовий, і мені була потрібна консультація з питання зменшення аліментів, спеціалісти ЮК Альянс Правових Рішень надали мені її оперативно та у зручний для мене спосіб (по Email) через те що я знаходився у зоні бойових дій. Я в захваті від якості та оперативності послуг.”

5 грудня, 2022

Gallery image

Олексій

Дуже вдячний за оперативну консультацію з питання розлучення

Gallery image

Вікторія

Мала прострочений кредит

Made with